MAX16903SATB33/V+T datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    MAX16903SATB33/V+T
  • Производитель
    Maxim Integrated
  • Описание
    Maxim Integrated MAX16903SATB33/V+T Current - Output: 1A Frequency - Switching: 2.1MHz Internal Switch(s): Yes Lead Free Status / Rohs Status: Lead free / RoHS Compliant Mounting Type: Surface Mount Number Of Outputs: 1 Operating Temperature: -40?°C ~ 125?°C Package / Case: 10-TDFN Exposed Pad Power - Output: * Series: - Synchronous Rectifier: Yes Type: Step-Down (Buck) Voltage - Input: 3.5 ~ 28 V Voltage - Output: 3.3V